Categorieën
Ander kleurtje? Doe het lekker zelf
Tot en met 25 oktober
GAMMA kleurtester muurverf 55ml pale stoneBeoordeeld met 4.8 van de 5 sterren, 5 klantreviews
1+1 gratis, voordeelprijs: 2.99 euro met GAMMA Voordeelpas
Prijs: 2.99 euro
2.99 met GAMMA Voordeelpas
1+1 gratis, voordeelprijs: 2.99 euro met GAMMA Voordeelpas1+1 gratis1+1 gratis
2.99 met GAMMA Voordeelpas
1+1 gratis, voordeelprijs: 2.99 euro met GAMMA Voordeelpas1+1 gratis1+1 gratis
2.99 met GAMMA Voordeelpas
1+1 gratis, voordeelprijs: 2.99 euro met GAMMA Voordeelpas1+1 gratis1+1 gratis
2.99 met GAMMA Voordeelpas
1+1 gratis, voordeelprijs: 2.99 euro met GAMMA Voordeelpas1+1 gratis1+1 gratis
2.99 met GAMMA Voordeelpas
1+1 gratis, voordeelprijs: 2.99 euro met GAMMA Voordeelpas1+1 gratis1+1 gratis
2.99 met GAMMA Voordeelpas
1+1 gratis, voordeelprijs: 2.99 euro met GAMMA Voordeelpas1+1 gratis1+1 gratis
2.99 met GAMMA Voordeelpas
1+1 gratis, voordeelprijs: 2.99 euro met GAMMA Voordeelpas1+1 gratis1+1 gratis
2.99 met GAMMA Voordeelpas
1+1 gratis, voordeelprijs: 2.99 euro met GAMMA Voordeelpas1+1 gratis1+1 gratis
2.99 met GAMMA Voordeelpas
1+1 gratis, voordeelprijs: 2.99 euro met GAMMA Voordeelpas1+1 gratis1+1 gratis
Maak je tuin winterklaar!
Bosch bladblazer Universal Garden Tidy 3-in-1
(252)
Beoordeeld met 4.5 van de 5 sterren, 252 klantreviews89.99 met GAMMA Voordeelpas
Actie, voordeelprijs: 89.99 euro met GAMMA VoordeelpasActieActie
Harcostar regenton Rainsaver 100 L grijs kunststof 40 x 40 x 126 cm
(563)
Beoordeeld met 4.5 van de 5 sterren, 563 klantreviews59.99 met GAMMA Voordeelpas
20% korting, voordeelprijs: 59.99 euro met GAMMA Voordeelpas20% korting20% korting
Kruiwagen met zwarte kunststof bak 100 liter
(365)
Beoordeeld met 4.1 van de 5 sterren, 365 klantreviews59.99 met GAMMA Voordeelpas
Actie, voordeelprijs: 59.99 euro met GAMMA VoordeelpasActieActie
21.99 met GAMMA Voordeelpas
2+1 gratis, voordeelprijs: 21.99 euro met GAMMA Voordeelpas2+1 gratis2+1 gratis
SKIL 20V bladblazer 0331AA brushless incl. 4,0Ah accu + snellader
(6)
Beoordeeld met 4.5 van de 5 sterren, 6 klantreviews89.99 met GAMMA Voordeelpas
Actie, voordeelprijs: 89.99 euro met GAMMA VoordeelpasActieActie
119.00 met GAMMA Voordeelpas
Actie, voordeelprijs: 119.00 euro met GAMMA VoordeelpasActieActie
Fleurella premium Franse boomschors 20-45 mm 40 L
(446)
Beoordeeld met 4.6 van de 5 sterren, 446 klantreviews17.99 met GAMMA Voordeelpas
2+1 gratis, voordeelprijs: 17.99 euro met GAMMA Voordeelpas2+1 gratis2+1 gratis
Talen Tools tuinafvalzak opvouwbaar groen 87 L
(26)
Beoordeeld met 3.9 van de 5 sterren, 26 klantreviewsAanbiedingen
40% korting Op Flexa Strak op de muur ook op mengverf met GAMMA VoordeelpasOp Flexa Strak op de muur ook op mengverf
Flexa Strak op de Muur muurverf mat wit 2,5 literMet je GAMMA Voordeelpas m.u.v. voorbehandeling, kleurtesters en witte muurverf
40% korting40% korting
32.39 met GAMMA Voordeelpas
40% korting €32.39 met GAMMA Voordeelpas53.99
€53.9950% korting Op Laminaat Maris met GAMMA VoordeelpasOp Laminaat Maris
Laminaat Maris smokey eikenMet je GAMMA Voordeelpas
50% korting50% korting
32.02 met GAMMA Voordeelpas11.98 per m²
50% korting per pak €32.02, per m² €11.98 met GAMMA VoordeelpasPer pak64.0523.97 per m²
per pak €64.05, per m² €23.9725% korting Op al het behang met GAMMA VoordeelpasOp al het behang
Vliesbehang Lynn taupe 33-234Met je GAMMA Voordeelpas M.u.v. OK artikelen en behangstalen
25% korting25% korting
10.49 met GAMMA Voordeelpas
25% korting €10.49 met GAMMA Voordeelpas13.99
€13.9920% korting Op alle agnespanelen met GAMMA VoordeelpasOp alle agnespanelen
Agnes plafondplaat wit stuc 1200 x 600 x 12 mm 4 stuksMet je GAMMA Voordeelpas m.u.v. profielen
20% korting20% korting
38.91 met GAMMA Voordeelpas13.51 per m²
20% korting per pak €38.91, per m² €13.51 met GAMMA VoordeelpasPer pak48.6416.89 per m²
per pak €48.64, per m² €16.89 Aanbieding met GAMMA VoordeelpasAanbieding
OSB3 plaat 244 x 59 cm 15 mm met 4-zijdige tong en groefMet je GAMMA Voordeelpas
ActieActie
11.79 met GAMMA Voordeelpas
€11.79 met GAMMA Voordeelpas13.29
€13.29 Aanbieding met GAMMA VoordeelpasAanbieding
Makita 18V LXT klopboor brushless DHP490SF inclusief 3Ah accu en snelladerMet je GAMMA Voordeelpas
ActieActie
149.00 met GAMMA Voordeelpas
€149 met GAMMA Voordeelpas179.00
€17920% korting Op al het tuinhout met GAMMA VoordeelpasOp al het tuinhout
Rhombusprofiel Douglas hout geschaafd 180 x 13,5 x 2,7 cmMet je GAMMA Voordeelpas
20% korting20% korting
13.83 met GAMMA Voordeelpas
20% korting €13.83 met GAMMA Voordeelpas17.29
€17.29Klusthema's
Gratis kleuradvies (t.w.v. € 200) van een Flexa kleurstylist in jouw GAMMA
Twijfel je over kleur? Op zaterdag 17 oktober krijg je persoonlijk advies van een Flexa kleurstylist in geselecteerde bouwmarkten.
Schrijf je nu in
Ontdek het assortiment van GAMMA
Op zoek naar een nieuwe vloer, lamp of een nieuwe kleur op de muur? Waarom doe je het niet lekker zelf? Ontdek het brede assortiemnt van GAMMA en doe het lekker zelf!
Ontdek meer

Slim omgaan met regenwater
Er is veel regen op komst. Lees hoe je slim omgaat met regenwater, voorkom wateroverlast en vang regenwater op.
Lees meer
GAMMA 55 jaar!
GAMMA bestaat dit jaar 55 jaar. En om dat te vieren hebben wij iedere maand nieuwe deals!
Bekijk deals

















