5.0/5 (5 klantreviews)
69.99
52.
49
Met Voordeelpas
25% korting
25% korting op al het tuinhout met je GAMMA Voordeelpas
Bekijk alle producten uit deze actie.

Als je de GAMMA Voordeelpas nog niet hebt kan je tijdens het afrekenen deze meteen aanvragen om de korting niet mis te lopen.
Aanbieding t/m 27-04-2025
Online op voorraad
home delivery icon
Thuisbezorgd €99.95

Voor 23:00 besteld, 24 april in huis

store icon
Click & Collect gratis

Vandaag besteld, al na een uur af te halen in jouw bouwmarkt

Er is iets mis gegaan

Productomschrijving

  • Geïmpregneerd geschaafd grenenhout
  • Gemiddelde privacy
  • Verwachte levensduur tot wel 10 jaar

Outdoor Life Products

Schutting Jumbo bij GAMMA
Schutting Jumbo is gemaakt van 15 geschaafde grenen planken. De planken zijn bevestigd met behulp van geschoten schroeven. Het grenenhout waar de schutting uit bestaat is geïmpregneerd en daardoor beter bestand tegen weersomstandigheden. Dit artikel is een toog variant, wat wil zeggen dat deze aan de bovenkant rond is afgewerkt. Schutting Jumbo is 1,80 meter hoog en 1,80 meter breed. De afzonderlijke planken zijn 13,5 centimeter breed en 1,3 centimeter dik. De schutting Jumbo heeft een gemiddelde privacy, wat te maken heeft met het aantal planken, de plankmaat en de mate van overlap. Deze schutting heeft een levensduur van ongeveer 10 jaar en kan na 5 jaar behandeld worden met een tuinbeits als bescherming voor het hout. De natuurlijke eigenschap van hout zorgt verder voor demping van het geluid.

Tuinhout bij GAMMA?
Hout is een natuurproduct, dat bij GAMMA nadat het geproduceerd is wordt terug gedroogd. Terug drogen is een behandeling waardoor het hout minder gevoelig is voor krimpen en uitzetten en verkleint de kans op schimmeling van het hout. Houd er wel rekening mee dat hout leeft en door het weer toch kan uitzetten of krimpen. Daarom worden bij GAMMA altijd circa maten voor tuinhout gecommuniceerd. Daarnaast bevat hout hars, dat uit de vlammen en knoesten van het hout kan komen bij warm weer. Tuinhout zal ook vergrijzen na verloop van tijd, maar dit is een natuurlijk proces. Overigens heeft dit geen effect op de levensduur van het hout. Wel kan het hout behandeld worden met een tuinbeits, om de kleur zoveel mogelijk te behouden en de levensduur te verlengen.

Lees meer

Passende accessoires

Schutting- en hekbenodigdheden
Schutting- en hekbenodigdheden

Handig als set te kopen

Schutting Jumbo grenen toog ca. 180 x 180 cm
Schutting Jumbo grenen toog ca. 180 x 180 cm
52.
49
Totaal 55.98

Specificaties

Product
Productnummer 263754
EAN 8711615185199
Gewicht product 36.600 gr
Hoogte product 1,8 m
Lengte product 4,2 cm
Breedte product 1,8 m
Merk Outdoor Life Products
Algemeen
FSC-keurmerk Nee
PEFC Keurmerkt Ja
Materiaal Hout
Vorm Toog
Type Schutting
Materiaal (detail) Grenen
Algemeen
Afwerking Geïmpregneerd
Bekijk alle specificaties

Bestel- en bezorginformatie

  • Bezorgd door onze leverancier
  • Voor 23:00 besteld, 24 april in huis
  • Thuisbezorgd voor €99,95

Retourneren

Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop door ons op laten halen voor €99,95 of gratis retourneren in de bouwmarkt. Lees meer over retourneren.

Let op: De bedenktijd en het kunnen retourneren gelden niet voor op maat gemaakte artikelen.

Klantreviews

5 klantreviews
5 sterren
5 reviews
4 sterren
0 reviews
3 sterren
0 reviews
2 sterren
0 reviews
1 ster
0 reviews
Meeste sterren reviews
5/5
Jumbo schutting
Gemakkelijk en snel thuis bezorgd. Mooie schutting
Jan
8 augustus 2024

Recent bekeken