30 klantreviews
299.
00
Online op voorraad
home delivery icon
Thuisbezorgd €99.95

Voor 23:00 besteld, 31 maart in huis

store icon

Dit product is niet in de bouwmarkt te koop

Er is iets mis gegaan
Niet verkrijgbaar in de bouwmarkt
Dit product is niet verkrijgbaar in de bouwmarkt, maar uitsluitend online te koop.

Productomschrijving

  • Compleet pakket van ca. 3,8 meter lang
  • Uit te breiden met volgpakketten van 1,9 meter lang en een poortpakket
  • Schutting Royal grenenhout antraciet
  • Inclusief bevestiging, palen en afdeklatten

Outdoor Life Products

Schutting startpakket Tuinscherm Royal antraciet ca. 3,8 meter lang
Het startpakket is ideaal voor een kant-en-klaar oplossing om een schutting te plaatsen. Dit pakket bevat alles wat je nodig hebt om een afscheiding van ongeveer 3,8 meter te installeren. Voor een langere schutting kan het startpakket worden uitgebreid met een volgpakket van ca. 1,9 meter lang, totdat je de gewenste lengte hebt bereikt. De afscheiding heeft een hoogte van ca. 180 cm. Het startpakket bestaat uit:

  • 2 Tuinschermen Royal antraciet
  • 3 Tuinpalen antraciet ca. 6,8 x 6,8 cm, lengte ca. 270 cm
  • 2 antracieten afdeklatten
  • 2 setjes met zwarte vlechtschermsteunen en schroeven

Dit pakket is volledig, maar je hebt nog wel het volgende gereedschap nodig:

  • Grondboor
  • Schep
  • Boormachine
  • Waterpas 2 meter
  • Palenrammer (optioneel)

De schutting Royal antraciet bij GAMMA
De schutting Royal antraciet is een rechte houten schutting gemaakt van grenenhout. Door het impregneren van het hout is de schutting beter beschermd tegen weersomstandigheden. Het hout is antraciet gedompeld. Aangezien het hout al behandeld is met impregneermiddel, hoeft dit niet direct met beits behandeld te worden. Ons advies is om de schutting na 2 jaar te behandelen met impregneermiddel of beits om de kleur te behouden en de levensduur te verlengen. De schutting bestaat uit 17 geschaafde planken van 15 mm dik en 14 cm breed, wat doorkijken bijna onmogelijk maakt. De afmetingen van het tuinscherm zijn 180 x 180 cm en de planken zijn bevestigd met RVS schroeven. De verwachte levensduur van de schutting Royal is ongeveer 10 jaar. Dit startpakket is ook beschikbaar in grenenhout en Douglas hout varianten. De tuinpalen zijn antraciet grenenhout, geïmpregneerd met een kopmaat van ca. 6,8 x 6,8 cm en een lengte van 270 cm.

Plaatsen van het startpakket
De palen zijn 270 cm lang en moeten ongeveer 90 cm de grond in. Voordat je de palen plaatst, kun je zwarte teer aanbrengen op het deel dat in de grond komt om houtrot te voorkomen. Dit is niet inbegrepen in het pakket. Span een strakke draad waterpas 5 centimeter boven de grond voordat je begint. Door de schutting boven de grond te plaatsen, verleng je de levensduur van de schutting. Boor een gat met een grondboor en sla de paal in de grond totdat deze 185 centimeter boven de grond uitkomt. Herhaal dit voor de tweede paal. De vlechtschermsteunen moeten op de hoogte van de tussenplanken van de schutting op de palen worden bevestigd. Er zijn 4 vlechtschermsteunen per schuttingdeel. Teken de bevestigingspunten op de paal, bevestig de steunen, en monteer vervolgens de schutting aan de vlechtschermsteunen tussen de palen. Plaats telkens eerst een paal en dan een schutting totdat de gehele tuin is afgeschermd. Zorg ervoor dat elk scherm goed wordt gemeten voordat je de volgende paal plaatst.

Tuinhout bij GAMMA
Hout is een natuurproduct dat bij GAMMA na productie wordt teruggedroogd. Terugdrogen vermindert de gevoeligheid voor krimpen en uitzetten en verkleint de kans op schimmeling. Houd er rekening mee dat hout leeft en door weersomstandigheden kan uitzetten of krimpen. De gecommuniceerde maten zijn gebaseerd op het hout voor het terugdrogen; hierdoor kan het hout iets kleiner zijn. Bij GAMMA worden altijd circa maten voor tuinhout gecommuniceerd. Hout bevat ook hars, wat bij warm weer uit de vlammen en knoesten kan komen. Na verloop van tijd zal tuinhout vergrijzen, een natuurlijk proces dat geen invloed heeft op de levensduur. Behandelen met tuinbeits kan helpen om de kleur te behouden en de levensduur te verlengen.

Lees meer

Duurzaamheid

(Gedeeltelijk) Duurzamere grondstoffen
Dit product bestaat voornamelijk uit grondstoffen met een duurzame herkomst.
Stap voor stap maken we ons assortiment steeds duurzamer. Meer informatie over de duurzamere keuze.

Passende accessoires

Poorten
Poorten
Tuinpalen
Tuinpalen
Schutting- en hekbenodigdheden
Schutting- en hekbenodigdheden

Handig als set te kopen

Schutting startpakket Royal grenen antraciet ca. 3,8 m lang
Schutting startpakket Royal grenen antraciet ca. 3,8 m lang
299.
00
Totaal 453.48

Specificaties

Product
Productnummer 176218
EAN 8711615168192
Gewicht product 107.000 gr
Hoogte product 1,8 m
Lengte product 9 cm
Breedte product 3,83 m
Merk Outdoor Life Products
Algemeen
FSC-keurmerk Nee
Materiaal (detail) Grenen
Materiaal Hout
Kleurfamilie Zwart
Kleur Zwart
Lijn Royal
PEFC Keurmerk Ja
Vorm Recht
Type Schutting
Algemeen
Afwerking Geïmpregneerd Gedrenkt
Afmetingen
Dikte planken 15 mm
Technische kenmerken
Aantal planken 17
Behandeling Geïmpregneerd
Bekijk alle specificaties

Bestel- en bezorginformatie

  • Bezorgd door onze leverancier
  • Voor 23:00 besteld, 31 maart in huis
  • Thuisbezorgd voor €99,95

Retourneren

Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop door ons op laten halen voor €99,95 of gratis retourneren in de bouwmarkt. Lees meer over retourneren.

Let op: De bedenktijd en het kunnen retourneren gelden niet voor op maat gemaakte artikelen.

Klantreviews

30 klantreviews
5 sterren
16 reviews
4 sterren
7 reviews
3 sterren
2 reviews
2 sterren
1 review
1 ster
4 reviews
Afbeeldingen van klanten
Meeste sterren reviews
5/5
Mooie zwarte schutting geleverd
Snel en goed geleverd. Goed materiaal
Geert
24 mei 2024
5/5
Schutting Royal
Vorige maand mijn schutting laten plaatsen en super content ervan. Mooie antraciete stevige schutting.
Sandra C
5 juli 2021
5/5
Top
Prima schutting, staat mooi, makkelijk in elkaar te zetten
Monique
13 juni 2021

Recent bekeken